Ostalo

OGLAS ZA POSAO: Prodajni savjetnik (m/ž)

Hello Baby (www.hellobaby.ba) je specijalizirana online i fizička trgovina baby opreme i dječijih igračaka najpoznatijih svjetskih premium brendova.

Hello Baby je poslovnica kompanije Itrade d.o.o. koja djeluje kao ekskluzivni zastupnik / distributer za Bosnu i Hercegovinu i zemlje regiona za mnoge od brendova iz ponude Hello Baby trgovine, kao što su: Le Toy Van, Munecas Antonio Juan, Connetix, Trybike, Play&Go, Trunki

Ukoliko si ljubazna, dinamična, odgovorna, motivisana, pouzdana i ciljevima orijentisana osoba, spremna na nove izazove i dalje napredovanje, pozivamo te da se pridružiš Hello Baby timu na sljedećem radnom mjestu:

Prodajni savjetnik (m/ž)

u Hello Baby trgovini za djecu i bebe – Sarajevo (Importanne Centar Sarajevo)

Uslovi:
  • Minimalno SSS;
  • Radno iskustvo na poslovima trgovca/prodavača/prodajnog savjetnika;
  • Poželjno znanje engleskog jezika (nije eliminatorno);
  • Rad na računaru (MS Office).
Nudimo odlične uslove, atraktivno radno vrijeme i mogućnost daljeg napredovanja.

Radno vrijeme: Ponedjeljak- Petak: 10:00 – 20:00h, Subota ili Nedjelja: 10:00-17:00h. Rad se odvija u smjenama.

Opis poslova:
  • rad u trgovini sa baby opremom i dječijim igračkama,
  • rad na blagajni,
  • prijem robe i izlaganje,
  • komunikacija sa kupcima,
  • zaprimanje, pakovanje i otpremanje online narudžbi.
CV (biografiju sa slikom) slati na: info@hellobaby.ba

Komentariši